Již více než 40 let staví společnost KITTEC pece pro různé oblasti použití a cílová odvětví, jako například keramika, laboratorní technologie a také průmyslové použití. Součástí naší tradice je jedna z prvních poklopových pecí v Evropě. Kromě našeho standardního sortimentu vyrábíme také speciální pece pro specifické požadavky a prostředí.

Abychom mohli i nadále profesionálně sloužit rostoucí poptávce po našich pecích, hledáme pro náš výrobní závod v České republice zaměstnance na pozici

Zámečník / Zámečnice

Náplň práce

  • Svařování černé a nerezové oceli
  • Montáž průmyslových pecí
  • Dělení materiálu na pile, broušení a vrtání
  • Možnost technické podpory a uvedení pece do provozu pro koncové zákazníky a/nebo prodejce

Požadavky

  • Zaměstnání vyžaduje nezbytné zkušenosti v profesi
  • Svařovací průkaz na CO2
  • Výhodou: Zkušenosti v TIG-svařování

Co nabízíme

  • Příjemná pracovní atmosféra
  • Mezinárodní společnost v zajímavém oboru
  • Bonusový systém hodnocení: Možnost ovlivnit výši mzdy vlastním pracovním nasazením a kvalifikací

Pokud Vás naše pozice zaujala, prosíme o zaslání životopisů na e-mail:

info@kittec.cz

V případě potřeby Vám podrobnější informace rádi poskytneme na telefonním čísle +420 582 361 341.

Kittec Brennöfen bis 1800°C - Brennofen für Industrie und Handwerk